Haut Ravolution Uygulaması

Haut Ravolution

HAUT REVOLUTİON Radio Frequency & E-M-S teknolojisi ile yaşlanmayı yavaşlatırken (CLIP) ve biyolojik akım (EMS) teknolojisiyle genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanız mümkün

Radyofrekans tedavileri, özellikle Uni-Polar RF ve Bi-Polar RF enerjilerini birleştirerek tek bir aplikatör ile cildin eş zamanlı olarak hem derin hem de yüzeysel ısıtılmasını sağlarken cilt yüzeyinin zarar görmesini de engeller. Cildi pürüzsüzleştirmek, sıkılaştırmak ve baskılanmış kollajeni ; iğnesiz, ağrısız aktif etmek Haut Revolution ile daha kolay ve hızlı.

EMS Elektrikli Kas Stimülasyonunun kısaltması olarak adlandırdığımız düşük elektrik akımları ile yapılan bir uygulamadır. Uygulama sırasında dahili elektrik sinyalleri ana hareketi başlatır, EMS tarafından gönderilen harici sinyaller dahili sinyaller ile güçlendirilir kasları aktifleştirir ve kollajen ve elastin üretimini harekete geçirmek için cildin alt katmanlarını ısıtır ve eski hücreleri yeni hücrelerle değiştirir.

Dünyanın en iyi hocalarının dediği gibi yaşlanma yok kas kayıbı var .

Yüzümüzde 60 adet kas vardır Bu kasların görevleri ve fonksiyonları farklıdır.Bazıları dudaklarımızı açabilmemize,bazıları gülmemize,bazıları ise kaşlarımızı kaldırmamıza yarar.İnsanın bir tebessümünde yaklaşık 43 kasın gerildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Dūzenli spor nasıl ki vücudumuzu sıkılaştırmayı saģliyorsa yüzümüzdede Haut REVOLUTİON cihaz uygulaması ile yaşlanmayı yavaşlatıyor

Özellikle botox işlemi yaptırmadan önce kasları güçlendirme amaclı yaptırabileceğiniz mükemmel bir uygulama neden mi?

Botox işlemelerinde kaslarımız aktif olmadığı için zamanla gücünü kayıp eder kas incelir .Botox gibi işlemlerin yanı sıra kaslarınızı güclendirmenizi tavsiye ederiz.

Şimdiden vazgeçilmez bakımlarınızdan olacağı

Haut REVOLUTİON uygulamamızı sizlere tanıtmak ve bilgilendirmek için merkezimizde görmekten memnuniyet duyarız.

Dilay Şahin

DILAY SAHIN cosmetics Randevu

Rezervasyon yapmak için bize ulaşın.

+90 (212) 284 84 10 numaradan arayabilir veya
çevrimiçi destek alabilirsiniz.